Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report: Silvestr 2017 Brno (Fléda, Perpetuum)

3. 1. 2018

     Rovnou říkám, že letošní Silvestr se vydařil o dost líp než ten loňský :-). Scénář byl v podstatě stejný, ale nevyskytly se téměř žádné nepříjemnosti a fakt jsem si to užila :-). A jak to teda probíhalo?

     K Flédě jsme dorazili kolem jedné (do půlnoci byla jako vždy na programu house party). Fronta u vstupu i šatny byla stejně jako minule poměrně dlouhá, ale třeba oproti Áčku úplně v pohodě... Stejně jako minule tam taky bylo hafo lidí, ale poměrně brzo to prořídlo (cirka po 3. hodině už bylo na menší stagi dost místa). A vůbec jsem čekala že to bude horší vzhledem k tomu, že letos byly jenom 2 pódia (chyběla Báreček stage), ale ono se vlastně přes Báreček chodí ven kouřit, takže ten prostor byl přístupnej i tak :-).

     Prvně jsme se byli podívat na Main stagi, kde hrál Mekki Martin svůj speciální tech-house set. Bylo to hodně dobrý, ale bylo tam znát Mekkiho zaměření na electro a bigroom house, protože tam valil strašně dlouhý build-upy, než tam dropnul ten tech-house :-). Ale mně se to líbilo :-).

     Na vedlejší d'n'b stagi bylo v jednu chvíli strašný vedro a strašnej nával, ale i tak se dalo dobře zapařit (v pokročilejší hodině už to bylo lepší, jak jsem psala výše). Za mixem se střídali DJs z Liquidators crew, potom hrál DJ Aka (ten byl z d'n'b stage asi nejlepší) a potom Sinner. V podstatě celou dobu byla k poslechu vyvážená směs melodičtějšího liquidu sem tam i s nějakým vokálem a brutálních neuro bassů a dalších zvuků. Good.

     Hudba i atmosféra na Flédě dobrá, jenom někteří jedinci opět nevěděli, že někam se pracky nestrkají - cizím babám se na prdel bez dovolení prostě nešahá! Urvat jim ty ruky, fakt...

     No, něco po páté se naše grupa rozhodla, že se půjde mrknout ještě na Klubový Silvestr do Perpeta. Nejdřív se mi moc nechtělo, ale pak se to ukázalo jako ten nejlepší nápad, jakej jsme mohli dostat: jelo se tam až skoro do devíti a hrálo se mooc luxusní techno - nejlepší hudební zážitek tohoto Silvestra B-). Tohoto closing setu se zhostil Alexx a předvedl fakt kvalitní sound současného techna; hezky svižně a rázně :-). Jako jediný negativum poslední třetiny silvestrovské technoparty v Petu vidím stav WC: není nic horšího, než když se ti chce srát a jeden ze dvou hajzlíků je mimo provoz a druhej je ucpanej, napůl zbouranej, totál poblitej a bez toaleťáku :-D. Kentus party hadr, stává se no... 

     Šla jsem spát kolem desáté totál rozlámaná, ale spokojená <3. Mimochodem, kdyby někoho zajímal ještě drug report... Ano, i letos jsem měla možnost dát si coke a narozdíl od minule to bylo úplně na klid. Účinek sice slabší (po dvou čárách stejný jako minule po jedné), ale žádný dojezd a vydržela jsem být úplně fresh až do pozdního rána :-). Jenom ta cena no... Ale jednou za rok se to dá ;-)

 

     Mimochodem, tady se můžeš mrknout na aktualizovaný kalendář rave parties na zbytek zimy: http://www.ulozto.cz/!C9y3roS0xM6N/kalendar-zima-20171817-docx 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář