Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report: Reggae pod Pálavou (28.7. 2018)

30. 7. 2018

     Není to sice punk ani rave, ale reggae mi bylo vždy sympatický jak hudebně, tak celkově kulturně, takže se mu sem tam vůbec nebráním :-). Akce Reggae pod Pálavou se konala teď v sobotu na malým plácku u wake parku v ATC Merkur v Pasohlávkách a šlo v podstatě o koncert dvojice Urban Robot, na který publikum svým vystoupením připravil DJ Magadread. 

     Cením, že akce byla zadarmo (bylo třeba zaplatit jen běžný vstup do kempu = 50 kč); jako organizační fail beru fakt, že na FB události bylo v informacích napsáno, že to bude od 18:00 do 20:00, pak když se někdo ptal, v kolik začnou Urban Robot, odpověď byla od 22:00 a na místě byl na ceduli psaný začátek ve 21:30... Shodli jsme se, že účel byl nejspíš ten, nalákat lidi do kempu dřív, aby tam nechali víc peněz za jídlo a pití s klasickou kempovou přirážkou (je to tam dražší než normálně v hospodě nebo na "hladovým okně", ale žádná velká hrůza), každopádně se ukázalo jako dobrej nápad přijít na těch 21:30: Raazyph už tam valil na gramce a od těch cca desíti se k němu přidal i Mic-key Dreadalist a koncert se plně rozjel.

36931401_2021789507840556_6852843903880527872_o.jpg

     Já předtím Urban Robot moc neznala (vlastně jen jeden song "Na naší zahrádce", kterej jsem předtím slyšela jen v akustické verzi) a byla jsem dost mile překvapená! Reggae/dancehall/ragga-jungle s naprosto skvělými texty, dost podobnej styl jako Colectiv (myslím, že s ním mají i nějakou spolupráci). Zvuk perfektní, atmosféra taky, lidí akorát a ve vzduchu friendly vibe, mí lidi kolem mě; hlavně ke konci UR zahráli i nějaký svižnější kousky, takže nebýt toho že mi nesedlo pívo a že jsem ztratila náramek, kterej jsem měla teprve asi třetí den, byla by to dokonalá akce :-).

     Mušov je celkově dobrý místo k rekreaci a krom diskoték a teď už i náhodných open-air akcí u pláže je součástí tamějšího areálu i klub Circus, kde občas bývá i techno, viz kalendář akcí: http://drive.google.com/file/d/1AaUmwfHHFij1rG5U8E-rbTRhhBfZvcuN/view

Zároveň se už teď můžeš podívat na nějaký rave parties co budou na podzim v kalendáři tady: http://drive.google.com/open?id=1ZJiKH4uV8uX70J-sqTWNN_mIsqsK6LJC

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář