Jdi na obsah Jdi na menu
 


Report: Planet Blue Night (26.10. 2018)

27. 10. 2018

     Nedávno jsem psala o nejlepších psy trance skladbách, tak teď se podělím o svůj zážitek z brněnské psy trance party Planet Blue Night, která se na Favále koná už nějakej ten rok... Klasických trancových akcí už jsem pár zažila, ale na psychedelické akci jsem byla vůbec poprvé. A dojmy?

     Přišli jsme kolem jedenácté, kdy už byla party slušně rozjetá a zrovna to tam řezal Mr. Teacher. Tuto noc pak zahráli ještě Psychozix, německo-švýcarský headliner Rastaliens, Shpack a Mixcoatl (Ejczka musel hraní z rodinných důvodů zrušit). Z hlediska psy melodií a zvuků se mi nejvíc líbilo vystoupení Rastaliens, největší nářez podle mě zahrál Shpack - to bylo spíš takový psy techno :-). Celý to však bylo z hudebního hlediska luxusní, zatepala jsem jak dlouho ne <3. Nejdřív to vypadalo, že bude málo lidí (už jsem chtěla být smutná, že lidi nechodí na akce :-D), ale nakonec byla účast akorátní, atmosféra skvělá a samí usměvaví sympatičtí lidi, co kouří marihuanu a rozdávají sladkosti :-). (A to jakože bez prdele: tuším na Trancesated jsme od týpka jenom tak dostali lízátko, a tentokrát od jinýho Bon Pari xD. A ne, žádný drogy v tom nebyly :-P)

     Hrozně ráda jsem se taky po ani nevím jak dlouhé době vrátila na Favál, což je můj nejoblíbenější brněnskej klub, kterej mám spojenej se svýma prvníma akcema, takže má pro mě sám o sobě spešl atmosféru. Ta teď byla navíc ještě vylepšená psychedelickými UV dekoracemi ohraničujícími celou stage. K tomu sis mohl/a nechat udělat i UV bodypainting. Zvuk byl opravdu pořádnej, páč pro tuto akci dali svý bedny k dispozici Vosa Soundsystem - úplně vepředu to bez špuntů do uší nešlo :-) (nebo šlo, ale skončil/a bys hádám se ztrátou nějakých procent sluchu nebo tinitem :-D). Špunty rozdávali zadarmo u stánku Hard & Smart. Mimochodem sis mohl/a na baru koupit dokonce i vosáckýho lahváče Vosavar :-D (docela dobrý pívo - lepší než to co tam měli na čepu :-) ). Ceny pitiva byly trochu vyšší než si pamatuju, ale vzhledem k tomu, že mezitím podražilo všude, to bylo v normě. Mohli by ale na Favále trochu opravit hajzlíky: na dámských 2 ze 3 nešly ani zavřít, natož zamknout, a pořádně nesplachoval ani jeden...

     Odešli jsme chvíli před šestou; 6:00 byl oficiálně konec akce, na jak dlouho se to protáhlo čert ví :-).

     Byla to suprová akcička, Planet Blue Night rozhodně doporučuju všem ravers, co mají rádi psy trancovou hudbu.

     Kalendář rave parties podzim 2018 zde: http://drive.google.com/open?id=1ZJiKH4uV8uX70J-sqTWNN_mIsqsK6LJC a novej kalendář na zimu 2018/2019 zde: http://drive.google.com/open?id=1RY9pRdb0CmrXxv-eanxnqTx3jGSPGZiY B-) RAVE ON & P.L.U.R.!     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář