Jdi na obsah Jdi na menu
 


Islám, muslimové, teroristi, uprchlíci... poslední vyjádření

28. 11. 2016

     Náboženství = shit (stejně jako politika). A je úplně jedno jaký. Proč? Všechna fungujou na stejným principu - jsou výbornej nástroj k ovládání lidí. Pánbíčkáři = blbečci (stejně jako naivky, co si myslí, že někdo z politiků splní to co slíbí a že jejich hlas u voleb něco změní). A je jedno jestli se jedná o muslimy, křesťany, hinduisty,... Věří totiž blbostem, který jim někdo vtloukl do hlavy a dobrovolně svůj život omezujou pod zástěrkou následování "správné cesty". Moc tyhle lidi nemusím, ale však ať si každej věří čemu chce... Teď konkrétně k islámu a muslimům.

     Zásadní věc, kterou omezený hysterický český stádo není s to pochopit: islám není jenom jeden. Resp. islám je jeden, ale různých směrů/škol/sekt je víc. Je ortodoxní islám neboli wahhábismus/salafismus, je súfismus jakožto islámská mystika, je alevismus jakožto progresivní větev, která např. neuznává právo šaría, apod. Ono by stačilo otevřít třeba jenom tu blbou Wikipedii, ale když někdo veškerý informace o islámu získává z internetových a televizních zpráv, tak se pak není čemu divit, že si myslí že islám = ISIS... Z předchozího logicky vyplývá, že i muslimové samotní se v pojetí svýho náboženství liší. Wahhábisti prosazujou praktikování islámu se vším všudy přesně podle koránu, nedávají žádnou možnost nad ním polemizovat a jsou to právě oni, kdo se radikalizuje a přidává se na stranu teroristických organizací včetně IS, alevité (kterých je bohužel mnohonásobně míň) chápou, že korán je hodně hodně stará knížka a jaksi nechcou být zaseklí ve středověku, takže se oprostili od takových věcí, jako je podřadnost žen apod. Vedle toho jsou další směry islámu, který třeba nejsou tak liberální jako alevité, ale připouští různé možnosti výkladu koránu... A tak dále, a tak dále. Jednoduše řečeno, muslim nemusí za každou cenu dodržovat všechno co je v koránu. Nebo si snad myslíte, že všichni křesťani dodržujou všechno, co je v Bibli? No neblázněte :-). Pro muslima je v prvé řadě zásadní víra v Alláha - víra v boha (proto se všem tadytěm srancům říká NÁBOŽENSTVÍ). Samozřejmě že k tomu patří i další věci, ale není to tak hrozně jednoznačný, jak si většina myslí.

     Co se týče uprchlické krize, terorismu a všech těchto věcí co se aktuálně dějou ve světě... Myslíte si že to nevidím? Myslíte si že mě baví furt dokola číst, jak byl zase někde bombovej útok, jak se zase někde střílelo, jak se v nových no-go zónách přepadává, jak se zase hromadně znásilňuje? Myslíte si že se mi to líbí? Že mi to nevadí? Myslíte si že nemám strach? Ano mám. JÁ MÁM TAKY STRACH. Ale člověk se nesmí nechat strachem zaslepit - strach je totiž mimo jiné taky velmi mocná zbraň k ovládání lidí a nejeden mocipán už toho využívá ;-). A využívá toho mimochodem i Islámský stát: slepá plošná nenávist, která je to jediný, čeho jsou schopný mozky českých (evropských) omezenců perfektně hraje do karet teroristům, kteří ji využívají k náboru nových sympatizantů z řad běžných muslimů... To že je uprchlická krize řešená špatně vím taky. Každej muslimskej imigrant by správně měl být umístěn do uprchlického tábora či detenčního zařízení MIMO EU, aby se nám tu volně nepohybovaly kvanta lidí o kterých nikdo nic neví a je mezi něma radikálů a vypatlaných wahhábistů jak nasranejch, projít důslednou bezpečnostní prověrkou a čekat na vyřízení žádosti tam. Jo, ono to nějakých pár měsíců potrvá, ale kdo má opravdu zájem tu žít si hezky počká :-). I váleční uprchlíci si počkaj - však by ty tábory a centra byly na bezpečných místech ;-). A tam by měla smysl i dobrovolná humanitární pomoc... Ono by to v závěru samozřejmě dopadlo tak, že by 80 - 90% těch lidí ten azyl nedostalo kdyby se to dělalo pořádně (a je fakt potřeba to dělat pořádně, protože hrozba teroristických útoků tu je a dementy co považujou ateisty a ženy za hmyz tady fakt nikdo nechce): ať mi nikdo nezkouší tvrdit, že nejde zjistit co je kdo zač. KAŽDÝHO jde prověřit. Ty co by "neprošli" pak pro mě za mě střílet - odhalený teroristy bez debat. Ale to jak všude čtu něco o zakazování islámu nebo vyhlazování všech muslimů bez rozdílu... Děláte si ze mě kurva prdel? Je to ještě svoboda, kterou se prej tak strašně snažíte bránit, někomu něco zakazovat? A co ti umírnění - byť hloupí že se vůbec hlásí k nějakýmu náboženství - ti si taky zaslouží kulku do hlavy? A nepřijmout je jenom proto, že spousta jejich souvěrců jsou s prominutím čuráci, to vám jako přijde fér? 

     Na xenofobní straně názorové barikády (která jde vesměs ruku v ruce s rasismem, kryptofašismem a homofobií) navíc neskutečným způsobem smrdí pokrytectví. Furt maj všichni plnou hubu keců o svobodě, ale přitom očividně stěží ví, co svoboda znamená vzhledem k tomu, že by chtěli omezovat něčí svobodu pohybu ("nepřijímat nikoho"), svobodu víry či náboženského vyznání ("zakázat islám") a svobodu oblíkat se jak kdo chce ("zakázat muslimské šátky a ženské muslimské oděvy"). Samozřejmě, máme právo rozhodnout o tom, koho sem pustíme a koho ne, stejně jako má každej právo rozhodnout, koho si pustí do baráku nebo do bytu. Ale zakázat to plošně celé skupině kvůli její víře? Really? Jo, a omezovat něčí svobodu náboženského vyznání je mimochodem protiústavní, když už se všichni tak strašně ohání dodržováním zákonů ČR, a zákon zakazující působení náboženských skupin, který podněcujou k nenávisti, hlásají násilí nebo jinak porušujou zákony ČR (což se týká právě salafistů) tu dávno máme :-). Taky je strašně zajímavý, jak všichni nenávidí islám, ale křesťanství nikomu nevadí... A je to přitom úplně to stejný v bledě modrým (jedno na druhý dokonce přímo navazuje), jenom s tím rozdílem, že křesťanství je o několik století starší a tudíž si prošlo delším vývojem: dneska už silně převažujou ne-ortodoxní křesťani, ale ve středověku to bylo lautr to stejný co islám dneska. Křižáci tehdy bojovali meči a kopími a teroristi dneska bombama a samopalama, kacíři byli tehdy upalováni a zajatci IS jsou dneska rozpouštěni v kyselině. Stejná sračka, stejnej hnus, jenom je jeden víc upgradeovanej :-). A co islám, židovství a práva zvířat? Halal vadí, ale košer nevadí, stejně jako utrpení masných zvířat chovaných v českých velkochovech obecně... A názor kterej mezi lidi rozšířil Pitomio, že kupování a jezení tureckýho kebabu podporuje islamizaci je vyloženě k smíchu :-D. Stačí si položit jednu jednoduchou otázku: jak dlouho už tady Turci prodávají kebab? No pár let už to bude že? A teď si položme druhou jednoduchou otázku: do jaké míry se Česká republika za tu dobu islamizovala? No vzhledem k tomu, že muslimové pořád tvoří necelé 1% veškerého českého obyvatelstva bych řekla, že asi moc ne :-). Zakoupením tureckého kebabu opravdu podpoříte "jenom" krutou halal porážku zvířat plus samozřejmě všechna negativa, která obnáší konzumace masa.

     Vlastně mě to ale nepřekvapuje: většina lidí byla vždycky tupá, omezená a lehce manipulovatelná; rasismus vůči cigánům tady byl vždycky (samozřejmě nehledě na to, že nespravedlnost mezi bílými Čechy a Romy vytváří stát), ale dej ovcím novou kauzu a budou se bát každýho černocha a každé ženské s šátkem na hlavě :-). O homofobii ani nemluvě: je úplně jedno, kolik ještě bude zveřejněno psychologických a sexuologických studií jasně prokazujících, že výchova dítěte rodiči stejného pohlaví nemá na dítě žádný negativní vliv, omezení kreténi si budou dál mlít to svoje a argumentovat pičovinama, jako že se jim budou ostatní děcka smát místo toho, aby radši svoje parchanty naučili nějaké toleranci, dál budou do všech hustit svý předpotopní názory o tom, že homosexualita je nemoc, ačkoliv opak byl prokázán už asi 30 let zpátky a furt se budou někomu srát do jeho milostnýho života i přesto, že je v sexu a milostných vztazích v pořádku úplně všechno, na čem se domluví dva nebo víc dospělých lidí, je to každýho soukromá věc a každýho SVOBODNÁ volba... Ale to už jsem se zase dostala někam jinam.

     A sluníčkáři? Ti by měli zahodit svý růžový brejle a uvědomit si, že velká část uprchlíků nás nehodlá respektovat, o žádnou pomoc nestojí a islám představuje riziko, i když není muslim jako muslim. A kvóty EU jsou největší pičovina: přijmout fanouška IS nebo člověka přímo napojenýho na nějakou teroristickou skupinu jenom proto že je "do počtu" je vrchol masochistní mentální retardace... Pomoct není žádná povinnost, ale dobrá vůle a nevím, proč by se mělo pomáhat těm, kdo pomoc nepotřebujou a neváží si jí (mnozí by naopak zasloužili spíš nakopat do prdele za to jak se chovaj). Mimochodem: já jsem prej podle některých taky sluníčkář... Jo jasně, ještě včera jsem totiž stála někde na náměstí s transparentem "Refugees welcome" a dělám charitu na běžence, kteří od státu dostávají měsíčně několik tisíc kapesnýho; taky tvrdím, že jsou to všechno chudáci utíkající před válkou a všechny musíme přijmout a pomoct jim a pod polštářem mám fotku Merkelové - jasný, to su celá já :-) Podle některých je asi sluníčkář každej, kdo nesouhlasí s genocidou, kdo někomu pomáhá nebo hájí něčí práva a je jedno, jestli hájí práva zvířat, pomáhá imigrantům s češtinou nebo staré babce s taškama, protože bejt dobrej férovej člověk už dneska asi není in - dneska vede omezenost, ignorantství a jednoduchost level neandrtálec...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Probuďte se

(M.Z., 4. 4. 2017 19:43)

V jednom starším článku jsem četl něco o chudácích prchajících před válkou a jak by asi bylo nám na jejich místě a něco o nějaké muslimské kamarádce... A najednou jsou to blbečci a žádní chudáci to nejsou, no to jsou mi změny... Co se týče "uprchlíků" (já bych spíš použil trefnější výraz okupanti), říká autorce něco výraz prevence? Nenechat sem vlézt ani jednoho muslima je 100% účinné preventivní opatření, nikdo nemůže vědět, kdo z těch "umírněných" nebo jejich potomků se v blízké budoucnosti zradikalizuje, KAŽDÝ z nich je potenciální terorista. Raději obětuju pár cizích slimáků, než svou rodinu. Tu hodlám bránit za každou cenu, i kdybych je měl jednoho po druhém u zdi střílet!

Re: Probuďte se

(pirate.deluxe (ADMIN), 10. 4. 2017 20:07)

ten článek je tak dva roky starej a tehdy se ještě psalo o syrských válečných uprchlících, o ekonomických migrantech tehdy ještě žádné informace nebyly... o žádné své muslimské kamarádce nevím, ve škole jsem dřív měla jednu známou, takže jestli jsem někdy něco takovýho napsala, bylo to myšlený v nadsázce ;-). jinak, nějací chudáci prchající před válkou jsou mezi něma určitě taky, jenom jich je spíš míň než víc, jak se ukazuje...

okupace je pokud vím násilné zabrání území - řekla bych, že většina migrantů zbraně nemá, ale nebudu řešit slovíčkaření... vím co je prevence, ale ke 100% ochraně by to nevedlo: kdo si myslí, že by zastavením imigrace skončily teroristické útoky, je docela naivní... jinak, ti umírnění se mimo jiné vyznačují tím, že se neradikalizují, ale to je jak mluvit do zdi... a předpokládám, že se v rodinách předává stejné pojetí islámu; 100% jistotu mít člověk nemůže, ale přijde mi to nepravděpodobný, aby se v rodině, která to bere tak nějak volněji, najednou objevila nějaká agre-konzerva...

no tak jo ty hrdino: jen běž povraždit 1.6 miliard lidí, ať tvá rodina na tebe může být hrdá :-) a hlavně si u toho nezapomeň opakovat tu svou lež, že jsou to všechno teroristi...

kdybych si měla vybrat mezi tím přijmout všechny a nepřijmout nikoho, tak si taky radši vyberu tu druhou možnost v zájmu mě a mých blízkých, ale jsou i jiný možnosti. jenom je lidi s nižší inteligenční kapacitou nejsou schopni chápat :-)