Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černochy v letácích nechceme aneb když rasismus dosáhne tragikomických rozměrů...

7. 1. 2017

      O kauze *černoch v reklamním letáku Lidlu* slyšel asi každej. Spousta lidí si z toho dělá prdel a dost oprávněně (výbornej je třeba tento článek: http://g.cz/skandal-zpravodajstvi-tv-nova-moderoval-cernoch-vlastenci-zuri :-D).

     V diskuzích se ze strany rasistů opakovaně objevuje zdůvodnění jejich reakcí tím, že prý jde o politickou propagandu multikulturalismu, která je součástí Kalergiho plánu. Zajímalo by mě, jestli vysílání filmů a seriálů s černými herci je podle nich taky propagace multi-kulti... (fakt, že tito omezenci většinou ani pořádně neví, co multikulturalismus znamená a dávají rovnítko mezi soužití lidí z více kultur při zachování svých kulturních odlišností do té míry, v jaké tyto nenarušují ty ostatní, přičemž míšení není vyloučeno a mezi destruktivní plán k vytvoření jedné snadno ovladatelné bezkulturní rasy - což je něco úplně jinýho - je úsměvný, ale nepřekvapuje mě)

     Mám tu pro ně takový vzkaz: já o Kalergiho plánu vím vy bezmozci, to mi cpát nemusíte... Nebylo by náhodou nejjednodušší a nejúčinnější řešení prostě vystoupit z EU? Hm? To mi přijde o 100% efektivnější než se posrat z každýho černocha (který navíc může být odkudkoli a nemusí být ani muslim, ani uprchlík - to jen tak pro ty, co vidí radikální islám a uprchlíky i tam kde nejsou). S tím fakt děte do piče - nemáte jedinej logickej argument, proč by zrovna tohle měla být cílená propagace černé rasy a míšení. To že někdo dá do své reklamy černocha ještě nemusí znamenat, že podporuje Kalergiho plán a tudíž jsou takovýhle reakce absolutně mimo mísu. Jestli to nechápete, tak jste fakt úplně vymaštění.

     Diskuze s jedinci takto jednoduchého smýšlení je samozřejmě jak mluvit do zdi a "překvapivě" končí vždy tak, že jakmile jim dojdou argumenty a uvědomí si, že si neumí tento svůj postoj obhájit, tak buď přijdou na řadu urážky (a samozřejmě jsem sluníčkář jenom proto, že nejsem rasista) nebo je ticho po pěšině - jednoduše neodpoví... Čím dál víc mě to utvrzuje v tom, že můj postoj je správný :-). A to přitom nepatřím k těm, co by v životě nepřiznali že nemají pravdu: už dvakrát mě takhle někdo v diskuzi přesvědčil o své pravdě a já změnila názor (jednou to byl názor na hip hop, kterej jsem dřív nesnášela - kámoš mě přesvědčil o tom, že ne každej hip hop je komerční sračka a že ne každej hoper je namistrovanej kokot - a jednou se to týkalo cirkusů se zvířaty, proti nimž jsem dřív vystupovala a teď už vím, že jsou i tací cirkusáci, kteří ty zvířata milujou, při výcviku se k nim chovají šetrně a snaží se pro ně vytvořit přijatelné životní podmínky dost rozdílné od malých klecí). Kdykoliv ovšem diskutuju s rasistou či xenofobem, opakovaně se mi potvrzuje, že rasismus je zkurvená sračka vycházející z dutých hlav jednoduchých omezených debilů, která je pro mě stejný zlo jako ortodoxní islám a terorismus.   
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář